بهترین درمان برای مشکل نازایی

مشاوره و درمان بچه دار نشدن توسط دکتر سیامک علیان

اینجا شروع آینده زندگی شماست!

زندگی زناشویی یکی از مهمترین و پر ارزش‌ترین بخش‌های زندگی انسان هاست، اما گاهی اوقات مشکلاتی برای زن و مردها پیش می‌آید که باعث می‌شود آن‌ها نتوانند فرزند داشته باشند. این مشکل می تواند باعث استرس و افسردگی شود و روابط زناشویی را تحت تاثیر قرار دهد. اما باید بدانید که هیچ مشکلی غیرقابل حق نیست و همیشه راه حلی وجود دارد. ما اینجاییم تا به شما در حل این مشکل کمک کنیم. تا این مشکل را بهترین شکل ممکن حل کنند.

ناباروری چیست؟

به بیان ساده، ناباروری به معنای ناتوانی یک خانم در باردارشدن یا ناتوانی یک آقا در بارور کردن تخمک همسر خود است.

علل ناباروری چیست؟

دلایل زیادی برای ناباروری وجود دارد  امام مهمترین دلایل ناباروری شامل موارد زیر می‌شود:

  1. مشکلات فیزیکی مانند عوارض جراحی در ناحیه تولید مثل، اختلالات هورمونی، بیماری‌های تناسلی و مشکلات ناشی از سن.
  2. مشکلات روانی مانند استرس، اضطراب، افسردگی و مشکلات روان‌شناختی دیگر که می‌توانند تأثیر منفی بر عملکرد جنسی داشته باشند.
  3. مشکلات رابطه‌ای و ارتباطی میان زن و مرد که ممکن است منجر به کاهش اشتیاق جنسی و ناباروری شود.
  4. عوامل محیطی مانند مصرف مواد مخدر، سیگار، الکل و تغذیه نامناسب که می‌توانند تأثیرات منفی بر باروری داشته باشند.
  5. عوامل ژنتیکی و ارثی که ممکن است باعث ناباروری شود.

اما همانطور که گفتیم هیچ مشکلی بدون راه حل نیست و این مشکل نیز درمان مخصوص خود را دارد و شما می‌توانید برای حل این مشکل خود با دکتر سیامک علیان مشورت کنید و تحت نظر ایشان درمان خود را آغاز کنید.

سال ها تجربه

تجربه + درمان‌های موفق

تجویز دارو

داروها رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد

پرداخت هزینه

هزینه‌های درما خود را در زمان بارداری و زایمان پرداخت کنید

درخواست مشاوره رایگان

familly

سوالات متداول شما

طول درمان چقدر است؟

درمان هر کس بسته به نوع مشکل و دلیل نازایی آن فرد متفاوت خواهد بود و به دلیل رایگان بودن هزینه های درمان نیازی نیست نگرانی بابت هزینه های طول درمان داشته باشید.

تاثیر دارو‌ها چقدر است؟

داروها بر اساس هر نیاز هر فرد به صورت جداگانه تجویز می‌شوند و تاکنون افرادی که استفاده کرده‌اند به نتایج چشمگیری دست یافته اند ولی با این حال تمام روند درمان شما تا زمان بارداری و زایمان رایگان است پس بابت هیچ مسئله ای نگران نباشید.

آیا داروهای مصرفی عوارضی نیز دارند؟

تمام داروها، از ترکیبات مواد طبیعی ساخته شده‌اند و هیچ مواد شیمیایی در ترکیبات آن‌ها به کار نرفته بنابراین داروها هیچ عوارضی برای شما نخواهد داشت

نظرات برخی از بیماران ما

اعتماد شما افتخار ماست

دکتر سیامک علیان

logooooooo-site

سیامک علیان متولد اردیبهشت 1354 است، که به علت علاقه‌ی زیاد به طبیعت از همان دوران کودکی به کنجکاوی و بررسی در مورد گیاهان، جانوران و به خصوص انسان‌ها می‌پرداخت. او پس از ورود به دانشگاه در رشته‌ی روانشناسی پی برد که انسان ترکیبی کاملا جدایی ناپذیر از دو بعد جسم و روان است که اهمیت دادن به هر دو در کنار هم الزامی است.
اما باتوجه به جدایی این دو و عدم توجه کافی به اصول اولیه تندرستی، در دانشگاه‌ها و جوامع علمی و همچنین پایین بودن میزان بازدهی این مراکز در رفع مشکلات جسمی و روانی مردم، بر آن شد تا خود به صورت مستقل در این باره شروع به تحقیق کند.
وی در این راه، به دور از هرگونه تعصب و گرایش به روش یا گروه خاص، از هرکس و هرچیز که ممکن بود درس گرفت، علومی همچون: طب جدید و قدیم، ایریدولوژی(تشخیص بیماری‌ها از طریق عنبیه چشم)، نبض شناسی، حجامت و خون‌گیری، گیاه درمانی، ماساژ درمانی، هیپنوتیزم و… را تا حد ممکن فراگرفت. که ماحصل این آموخته‌ها ابداع روش‌هایی ساده ولی بسیار موثر در تشخیص، درمان و ساخت داروهای طبیعی است. او همچنین از سال 1383 آموزش اندوخته‌های خود به عموم را آغاز نمود که چکیده‌هایی از آن را در کتاب درمان‌های ساده ملاحظه می‌نمایید.