درباره ما بیشتر بدانید!

سیامک علیان متولد اردیبهشت 1354 است، که به علت علاقه‌ی زیاد به طبیعت از همان دوران کودکی به کنجکاوی و بررسی در مورد گیاهان، جانوران و به خصوص انسان‌ها می‌پرداخت. او پس از ورود به دانشگاه در رشته‌ی روانشناسی پی برد که انسان ترکیبی کاملا جدایی ناپذیر از دو بعد جسم و روان است که اهمیت دادن به هر دو در کنار هم الزامی است.
اما با توجه به جدایی این دو و عدم توجه کافی به اصول اولیه تندرستی، در دانشگاه‌ها و جوامع علمی و همچنین پایین بودن میزان بازدهی این مراکز در رفع مشکلات جسمی و روانی مردم، بر آن شد تا خود به صورت مستقل در این باره شروع به تحقیق کند.
وی در این راه، به دور از هرگونه تعصب و گرایش به روش یا گروه خاص، از هر کس و هر چیز که ممکن بود درس گرفت، علومی همچون: طب جدید و قدیم، ایریدولوژی (تشخیص بیماری‌ها از طریق عنبیه چشم)، نبض شناسی، حجامت و خون‌گیری، گیاه درمانی، ماساژ درمانی، هیپنوتیزم و… را تا حد ممکن فرا گرفت. که ماحصل این آموخته‌ها ابداع روش‌هایی ساده ولی بسیار موثر در تشخیص، درمان و ساخت داروهای طبیعی است. او همچنین از سال 1383 آموزش اندوخته‌های خود به عموم را آغاز نمود که چکیده‌هایی از آن را در کتاب درمان‌های ساده ملاحظه می‌نمایید.

علم طب واقعی بسیار ساده، قابل فهم و قابل اجراست!

شما می‌توانید این علم را با استفاده از آموزش‌های جناب دکتر سیامک علیان فرا گیرید و از دانش و تجربیات دکتر علیان در مسیر پیشرفت و درمان خود استفاده کنید.
همچنین شما می‌توانید با رزرو وقت مشاوره، درمان مشکلات خود را زیر نظر جناب دکتر علیان علیان پیش ببرید و به سلامتی مد نظر خود برسید.
وب سایت دکتر سیامک علیان، تمامی آموزش‌ها و محصولات درمانی دکتر را برای شما فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید از خدمات جناب دکتر علیان استفاده کنید.

مدارک کسب شده

سوالات متداولی که برای شما پیش می‌آید...

چگونه می‌توانم وقت مشاوره رزرو کنم؟

شما می‌توانید تایم مشاوره با جناب دکتر علیان را از طریق وب سایت رزرو کرده و همچنین می‌توانید در صورت نیاز با شماره‌های ما تماس گرفته و به صورت تلفنی نوبت خود را رزرو کنید.

چند روز زمان می‌برد تا محصولات ارسال شود؟

پس از ثبت سفارش محصولات بین 4 تا 7 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

همچنین در صورت نیاز به مشاوره و سفارش محصولات به صورت عمده می‌توانید با شماره 09017859009 تماس بگیرد.

چگونه یک دوره را خریداری کنم؟

برای خرید دوره‌های آموزشی دکتر علیان باید از طریق سایت این کار را انجام دهید، بعد از انتخاب دوره مد نظر، خرید دوره را ثبت کنید و روند خرید را تا اخر انجام دهید.

همچنین در صورتی که نیازمند به راهنمایی هستید می‌توانید با پشتیبانان وب سایت ما در ارتباط باشید.

برخی از نمونه درمان‌های دکتر سیامک علیان

از نمونه درمان‌های ما دیدن کنید