دکتر سیامک علیان

راه‌های ارتباط با دکتر سیامک علیان 

آدرس ایمیل

alian.siamak@gmail.com

شماره تماس رزرو نوبت

09308715887

شماره تماس جهت مشاوره و سفارش محصولات

09017859009

ماموریت و بیوگرافی

سیامک علیان متولد اردیبهشت 1354 است، که به علت علاقه‌ی زیاد به طبیعت از همان دوران کودکی به کنجکاوی و بررسی در مورد گیاهان، جانوران و به خصوص انسان‌ها می‌پرداخت. او پس از ورود به دانشگاه در رشته‌ی روانشناسی پی برد که انسان ترکیبی کاملا جدایی ناپذیر از دو بعد جسم و روان است که اهمیت دادن به هر دو در کنار هم الزامی است.

اما باتوجه به جدایی این دو و عدم توجه کافی به اصول اولیه تندرستی، در دانشگاه‌ها و جوامع علمی و همچنین پایین بودن میزان بازدهی این مراکز در رفع مشکلات جسمی و روانی مردم، بر آن شد تا خود به صورت مستقل در این باره شروع به تحقیق کند.

وی در این راه، به دور از هرگونه تعصب و گرایش به روش یا گروه خاص، از هرکس و هرچیز که ممکن بود درس گرفت، علومی همچون: طب جدید و قدیم، ایریدولوژی(تشخیص بیماری‌ها از طریق عنبیه چشم)، نبض شناسی، حجامت و خون‌گیری، گیاه درمانی، ماساژ درمانی، هیپنوتیزم و… را تا حد ممکن فراگرفت. که ماحصل این آموخته‌ها ابداع روش‌هایی ساده ولی بسیار موثر در تشخیص، درمان و ساخت داروهای طبیعی است. او همچنین از سال 1383 آموزش اندوخته‌های خود به عموم را آغاز نمود که چکیده‌هایی از آن را در کتاب درمان‌های ساده ملاحظه می‌نمایید.

مدارک کسب شده